Yaklaşık 15 sene sonra (Bant ekleme servisi) bu sektörde çalıştıktan sonra bilgi birikimimi paylaşmak üzere yeni bir firma kurarak bu işe başladım. Bu firmayı kurmamda ki en büyük hedefim ve amacım müşterilerimizle bir bağ kurarak müşteri tedarikçi ilişkisini bir aile noktasına getirmektir.

Diğer yandan firmamız konveyör bant sektöründeki yenilikleri değerli müşterilerimize sunmak amacıyla konveyör bant ve ekipmanları konusunda çözüm ortağı olmak gayesiyle de kurulmuştur. Konveyör bantta kaliteden ödün vermeden en doğru malzemeyi firmamızda bulmanız mümkündür. Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve zamanında teslimat firmamızın öncelik ve önem verdiği noktaların başında gelmektedir.

Müşterilerimize sisteminiz eskir ama bantınız eskimez mantığıyla en kaliteli bantı  üretip teslim etmeyi kendimize görev edindik.

Müşteri ve tedarikçi ayrımı yapmadan firmaların çalışmaktan mutluluk duyduğu bir adres olmaya başladık.

Şirketimiz kendi alanında kat ettiği yol itibariyle büyük çapta taşocakları, kömür ocakları, çimento fabrikaları, maden ocakları ve çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için elinden gelen azami gayreti göstermektedir.

Ürün yelpazesinde;

Konveyor bant satışı, Konveyör Sistemleri, Bantli Konveyörler, Konveyör Rulolari, Konveyör Tamburlari , Şase imalatı ve Koneyor bant yedek parça malzemeleri, minimum düzeyde çalışmış 2. el satışımız da vardır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Planlıyoruz

Yıllarını sektöre vermiş sahasında uzman teknik kadromuz, sizlere ihtiyacınız olan sistem ve konveyörlerin en iyisini önermektedir.

Dizayn Ediyoruz

Müdahale gerekmeksizin, en iyi şekilde çalışabilmesini sağlayacak şekilde dizayn ediyoruz

İmal Ediyoruz

Kaliteli tezgahlarımızda parçalar özenle imal edilmekte ve kalitemiz binlerce müşterimiz tarafından bilinmektedir.

Montajlıyoruz

Komple veya grup halinde, fabrikanızda sistemi monte edip, çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Özel Hizmet Alın

ihtiyacınız olan sistem ve konveyörlerin en iyisi için…