Çavuş Bant
Written by ersozpnl

Çavuş ve Lades Paletli Bantlar

Çavuş ve Lades Paletli Bantlar

İsmini çavuş armasından alan bantların patlerinde yine bantın üst kaplamasıyla birlikte vulkanizeolup, sonradan yapıştırma paletlerine göre çok daha uzun ömürlüdür.

İşletme mantığı olarak testere dişli bantlarla aynı görevi üstlenirken yapısı gereği aynı hızlarda daha büyük açılarda (35-45), naklettiği malzemeyi kaydırmadan tırmanabilmektedir.

35° – 45° arası tırmanma açılarında, taşınan malzemenin geri kaymaması için çavuş paletli bantlar kullanılır. Türkiye’nin geniş kalıp portföyü vardır. Ürününüze uygun deseni seçebilirsiniz.

Lades bantlar ve çavuş bantların mukavemetleri yüksek olmalı çünkü açılı çalışan bantların taşıdıkları yük yerçekiminin etkisiyle bantı daha çok zorlamaktadır.

Kullanım Alanı:

Eğimi yüksek yerlerde, beton santrallerinde, kömür ocaklarında, taş ve kum ocaklarında ıslak malzemelerin taşınması amacı ile kullanılır. Taşınan malzemenin geri kaymaması için çavuş paletli bantlar kullanılır.

Konveyör Ve Çavuş Palet

Firma uzun yıllar boyu en iyi hizmeti sunmaktadır. En kaliteli hizmetin en doğru şekilde verilmesini düşünen bir firmadır. Sağlanacak müşteri memnuniyeti tüm kıstasların önünde yer almaktadır. Firma çavuş ve lades paletli bantlar üzerinde yaptığı üretimi müşterilerine sergilemektedir. Müşteri ve firma arasında sıkı bir iletişim kurma hedefi oluşturulmuştur. Müşteri isteklerine uygun ürünler üretilip montajı gerçekleşmektedir. Tüm üretimler sorunsuz çalışmakta ve kusursuz hizmeti sunmaktadır. Firma üretimi olan çavuş paletli bantlar kullanımına göre görevi farklıdır.

Tüm çeşitlerde yakalanan yenilik çavuş ve lades paletli bantlar üzerinde de uygulanmaktadır. Teknoloji anlık olarak takip edilmekte ve uyarlanmaktadır. Konveyör bant ürün genişliği hakkında web sitesi üzerinden fikir alınabilmektedir. Bantlar kullanılacak ve uygulanacak işe göre tercih edilmelidir. Firma tarafından önem verilen diğer nokta ise zamanında teslimat olmaktadır. İş kolları uyguladığı çalışmalara göre zamanla yarış içinde olabilir. Müşteri memnuniyeti açısından bu noktada da dikkat edilmektedir.

En kaliteli üretimlerden geçen lades bantlar uzun yıllar sorunsuz kullanılabilmektedir. Deforme olma süreleri çok uzundur. Sektörde konveyör bantlar ve çavuş paletli bantlar hakkında söz sahibi olan bir firma haline gelmiştir. Sunduğu hizmet anlayışı bu konu en önemli etkiye sahiptir. Sahip olunan konum her geçen gün daha iyi bir şekilde korunmaktadır. Yaşanan bu durum karşısında firma mutluluk duymaktadır. Fabrikalar, maden ve taş ocakları çavuş ve lades paletli bantlar için kullanım alanını oluşturmaktadır.

Firma müşteri taleplerine göre ilk aşama olarak amaca uygun lades bantlar belirlemektedir. Bunu takip olarak en iyi şekilde çalışabilecek dizayn işlemi gerçekleştirilir. Uzman ekipler tarafından kusursuz imalatı yapılır. Son aşama olarak uygulanacak alan üzerine kurulum ve çalışma testi gerçekleştirilir.

Hizmet Çeşitliliği

 

  1. Ateş Ve Aleve Karşı Dayanıklı Konveyör Bantlar
  2. Elevatör Kayışlı Bantlar
  3. Bandobarlı Konveyör Bant
  4. Noktalı Konveyör Bant Sistemi
  5. Aşınmaya Karşı Dayanıklı Konveyör Bantlar
  6. Testere Dişli Konveyör Bantlar
  7. Konveyör Bant Ruloları
  8. Konveyör Bant Şasesi
  9. Yağa Karşı Dayanıklı Konveyör Bant

Çavuş Ve Lades Bant Sistemi

Üretimi yapılan çavuş paletli bantlar ismini çavuş simgesinden almıştır. Uzun ömürlü bir konveyör bant olarak yer almaktadır. Testere dişli bant ve lades bantlar benzer işleri gerçekleştirmektedir. Bu bantlar ek olarak daha büyük malzemelerin taşınmasında başarılıdır. Kaydırmaz bir yapıya sahiptir. 35 ve 45 derece açılarda tırmanma işlevi sağlar. Eğimli çalışma alanları için kullanımı uygundur.

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)